header img

Biz Kimiz?

‘’ Temizlik, bir alanın konfor ve prestijini etkileyen en önemli unsurdur. Ferahlık ve pozitif etkinin hissedildiği temiz mekanlar, sakinleri çeker ve memnun eder.

Daha iyi bir çalışma ve yaşama alanı oluşturur.Bir ortamın gerçek anlamda temiz olması ve devamlılığı uzmanlık gerektiren bir iştir. ’’

AVM, Okul, Hastane, Kurum ve Kuruluş Binaları,Siteler , Fabrikalar, Oteller, Kongre Merkezleri, imalathaneler gibi tüm endüstriyel ve toplumsal alanların genel temizliklerini , kullanım alanına en uygun makineler ile temizleyip iş ortamına hazır hale getiren işini severek yapan , çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer veren dünden bugüne emeğinin hakkını alan bir firmayız.

Şirketimizin başlangıcındaki önceliği virüs ve bakteriyel temizliğinde uzmanlaşan kadrosu ve kullandığı ekipmanlarıyla sosyal alanların tamamının dezenfektan temizliğini ön planda tutup , çalışanlarınızın ve sevdiklerinizin sağlığını en kaliteli hizmet ile sağlayıp, huzurlu zaman geçireceğiniz bir ortam yaratmaktır.
Uygulama yapılacak alanın tecrübeli personellerimiz tarafından incelenip uygulamadan sonraki gerekli ürün teminide tarafımızca sağlanacaktır.